.

.

Lunarable Доминиканската Туш Завеса, Рајот на Плажа во Soufriere Bay Тропски Карипски Остров, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот Сет со Куки, 105 Екстра Широк, Маслинесто Зелено

Lunarable Доминиканската Туш Завеса, Рајот на Плажа во Soufriere Bay Тропски Карипски Остров, Ткаенина Ткаенина Бања Оркестарот

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер.Увезени.Мерења - 105 инчи широка x 69 инчи долго.Не лагер е потребно. 14 куки вклучени.Направен во Турција.Направени од Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Отпорен на вода.Не-винил.Не-PEVA.Лесен за употреба - Машина мие и суши брзо.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Не исчезнува.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Дизајнер дело - Не е честа појава и обично туш завесата може да се најдат насекаде.Уникатен.Вистински.Забава.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни туш завеси.ГОЛЕМИНА : 69 ИНЧИ ДОЛГО и 105 ИНЧИ ШИРОКА.Нашата единствена & модерни дизајни се совпаѓаат и со различни бои палети на крпи, тепих, купатило душеци и сите други бања додатоци.Нејзиниот брз и луксузен начин да се освежи и да го промените изгледот на бања, моќ соба, тоалет, господар бања, гостин suite или хотел бања без голем трошок.Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Тоа не е премногу тенки или премногу дебел.Додава вистинска вредност и длабочина на вашиот ентериер.Тие се водоотпорен и сува брзо откако ќе туш.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, баба, дедо, сопруга, сопруг, и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни.Можете да најдете тема за сите и секој интерес во нашата колекција.Бања е местото каде што ќе се трошат значителен дел од денот, е место за да се релаксираат толку внесете нов свет со тоа што нашите туш завеси.Може да биде и на морскиот брег, може да се чувствуваат океански бранови или медитираат, додека зјапаше во планински предели.Ако сте љубител на спорт или имаат хоби од било каков вид, ќе се трошат време со тоа во свој личен простор.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Или подарок на вашето семејство или пријатели, родители, баби и дедовци, роднина, дечко, девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Мажи, жени, ќе љубов оваа точка.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во pc монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Особините

Купувачите избираат и