.

.

ЦРНА+ДЕКЕР Bagless Канистер Мулти-Cyclonic Правосмукалка со Анти-Алерген, HEPA Филтер, Corded 1,200 Вати Мотор со Прилагодливи Вшмукување, Голема Капа.(3L) & Повеќе Прилози, Сива (BDXCAV

ЦРНА+ДЕКЕР Bagless Канистер Мулти-Cyclonic Правосмукалка со Анти-Алерген, HEPA Филтер, Corded 1,200 Вати Мотор со Прилагодливи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРИЛАГОДЛИВИ ВШМУКУВАЊЕ МУЛТИ-CYCLONIC СИСТЕМ : Целосно прилагодливи вшмукување со fingertip контрола за да се прочистите чистење моќ за било која работа. 12+ Циклони брзо се вртат остатоци далеку од филтер па вшмукување моќ останува посилни, подолго.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И HEPA ФИЛТЕР : Празни помалку често со големи три-литарски bagless прашина корпа.Перат сад и анти-алерген HEPA филтер за ниски трошоци за одржување и темелно чистење.МОЌЕН МОТОР И НЕОГРАНИЧЕНО ТРАЕЊЕ : 1,200 Watts на чистење на моќ може да се управува континуирано и сигурно со лесен за користење rewindable кабелот.ПЕРАТ HEPA ФИЛТЕР : Лесно се мијат Анти-Алерген HEPA Филтер на заробени нечистотија, прав и полен за да го напуштите вашиот дом блескаво чисти!.КУТИЈА СОДРЖИ : (1) Канистер Вакуум, (1) Пукнатина Алатка, (1) Мала Четка, (1) Текстил Алатка.Целосно прилагодливи вшмукување со fingertip контрола за да се прочистите чистење моќ за деликатна површини или големи spills.Мулти-Cyclonic Систем без загуба на вшмукување (12+ Циклони).Анти - Алерген HEPA Филтер стапици нечистотија, прав и полен.Моќен 1,200-Вати на чистење моќ.Ниски трошоци за одржување со мие филтер.Лесен и maneuverable со rubberized тркала.Големи 3 Литар лесно да се празни прашина корпа.

Особините

Купувачите избираат и