.

.

SelllEton Индустриски SL-934 10 x 10' Оска Камион Товар Скала со 60,000 lbs Капацитет Не-NTEP

SelllEton Индустриски SL-934 10 x 10' Оска Камион Товар Скала со 60,000 lbs Капацитет Не-NTEP

DEN 367.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ АКСЕЛ КАМИОН СКАЛА : Нашата Sell Eton SL-934 Оска Камион Товар Скала е идеално одговара за референца тежина само.Оваа препорачува скала е способен за ракување до (60,000 lbs 100.000 кг) Capasity со (10 lb 20 lb) Точност.Тешки-должност дизајн претставува највисок квалитет на материјали, трајни и функционална.Оваа скала уред исто така може да се користи во различни типови на апликации од магацин (g/мл/lb : мл), Повеќе се Одржи функции, Прскање-доказ за тастатура и дисплеј, Преоптоварување / Underload аларм. ✔DISCLAMER : Вистински производ во боја може да се разликуваат од сликите кои се прикажани.Секој монитор или мобилен дисплеј има различна способност да се прикаже бои, и секој поединец може да ги види овие бои различно.Покрај тоа, условите на осветлување во времето на слика беше донесена исто така може да влијае слика е боја.Покрај тоа, Боја може да се разликуваат во зависност од акциите.Ве молиме контактирајте со нас за достапноста. ✔На КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО : Ние сме спремни за задоволството на нашите клиенти, бидејќи задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, никогаш не треба да се чувствуваат никакво двоумење во контакт со нас.Ние ќе среќно одговориме на вашите прашања и целосно ќе соработува во решавањето на вашиот проблем.Правните за Трговија NTEP SL-7510-СКОПЈЕ.Нерѓосувачки Челик куќиште.Повеќе мерење единици : (lb/kg); (g/мл/lb : мл).Бруто/Tare/Пред-Сет Tare/Нула.Повеќе Задржете функции. 100% прирачник нула низа амбиент.Сертификат Број : 20-069. Се покажува до 50.000 graduations.Вози до 6 350Ω OHMS оптоварување клетки. 1" LED или LCD екран со заднинско осветлување.Работи на 110 V AC адаптер (вклучени).Full Duplex RS-232 Сериски Порт.Платформа Големина : ( до 30 Достапна ).Рампи : 3.4' (L) x 10' (W) x 8.5" (H).Капацитет s Тешки низок профил Камион ваги се исклучително издржлив & би можеле да се користат за комерцијални мерење.Таков систем е опремен со жолти пруги за безбедност & користи како водич.Во прилог, 2 рампи се вклучени за олеснување на пристап (влез & излез).Sell Eton е Превозот Политика : .Ние ви нудиме да брод на бизнис адреса во НАС 48 континентална Држави.Хаваи, Алјаска & Puerto Rico клиенти, ве молиме јавете се за превозот понуда.

Особините

Купувачите избираат и