.

.

MLSJM Удар Торба Заграда, Тешки Ѕид Заградата Удар Торба Рамка Кабел Макара Систем Заградата Прилози, Фитнес Опрема за Домашна Теретана

MLSJM Удар Торба Заграда, Тешки Ѕид Заградата Удар Торба Рамка Кабел Макара Систем Заградата Прилози, Фитнес Опрема за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔Високо квалитетен материјал : Тешки челична конструкција, здрав и стабилен, постабилна и издржливи. ✔Знаеме важен за здравјето,па ние ќе сакате да посилни нашето тело,ние исто така знаеме средина од семејството.Нашите удирање торба закачалка/заградата го прави вашиот дом професионална салата. ✔Нашите заградата ќе дојде со еден пар не се лизга рака обвива како ПОДАРОК.На обвива ќе ви даде совршена контрола дури и со испотени раце, така да нема да се лизга надвор и вие сте во можност да направите повеќе повторувања. ✔Дом салата DIY макара систем Прилози.долго 12inch.лат pulldown додатоци, дигање опрема за дома. ✔Пожелно заградата : Пожелно заградата за бокс ентузијасти и овозможувајќи да се направи обука удобно во секое време.Додадете на својот почетен салата за зголемување на флексибилност на вежбање.Големина : 12inch Опис : Тешки челична конструкција, здрав и стабилен, постабилна и издржливи.Доаѓаат со фитинзи, лесно да го инсталирате на ѕид цврсто и stably.Со силна сила виси кука конектор, тоа ви овозможува да прикачите удар залив кон оваа заградата лесно.Макс оптоварување е до 100kg и рамката е супер сигурен и не е лесно да се оштети.Пожелно заградата за бокс ентузијасти и овозможувајќи да се направи обука удобно во секое време.

Особините

Купувачите избираат и