.

.

Колаче Пал Плус Granola Каснувања – Човечки Одделение Куче Третира, Сертифицирани Органски, Едноставни Состојки

Колаче Пал Плус Granola Каснувања – Човечки Одделение Куче Третира, Сертифицирани Органски, Едноставни Состојки

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

SLOBBER ГАРАНТИРА : Колаче Пал Плус Granola Каснувања Органски Куче Третира се совршен, вина-бесплатно лекување за крзно kiddos.Направен во една човечка храна-одделение објект, преполн со витамини, и лесно да се вари – вашиот pup ќе ги сакам!.КОЛАЧЕ ПАЛ ПЛУС РАЗЛИЧНИ ПАКЕТ : Оваа сорта пакет вклучува 2 ќеси на Свеж Здив Granola Каснувања, 1 Заедничка Поддршка и 1 Кожата & Палто – се што ви треба за среќни, здрави pup.ЧОВЕКОВИТЕ ОДДЕЛЕНИЕ ЗДРАВА КУЧЕ ТРЕТИРА направени со природни состојки.Сертифицирани органски и глутен слободни за чувствителни возрасни и кутре tummies слично, бидејќи веруваме милениче третира не треба да се џвака назад.ОГРАНИЧЕН СОСТОЈКА ЛИСТАТА, ГОЛЕМ ВКУС : уникатен, вкусни вкусови во Cookie Пал Granola Каснувања биланс на вашиот другар е omnivore исхрана со овошје, зеленчук, зачини и протеини.ДОБРО ЗА ВАШЕТО КУЧЕ И ПЛАНЕТАТА : Рерна пече во мали серии во нашите сертифицирани нула-отпад пекарница и спакувани во biodegradable кеси, бидејќи нашето семејство во сопственост на компанијата верува дека здрава храна и чиста животна средина одат рака под рака. : Колаче Пал Плус Granola Каса совршена награда за крзно kiddos со посебни диетални потреби.Тие се натоварени со извори на протеини, витамини и минерали – совршена здрава комбинација за игра добро одигра, трик и го научил, или кога се молат станува само малку премногу да се носат.Овие природни куче третира се направени со природни, органски состојки.Вие нема да најдете било обработени остри кожа или лажни jerky тука – она што го гледаме е токму она што ќе добиете.Оваа сорта пакет вклучува 2 ќеси на Свеж Здив Granola Каснувања, 1 Заедничка Поддршка и 1 Кожата & Грб.Спакувани во внатрешноста на првата светска biodegradable торба за куче третира.Плус, 1% од купувањето поддржува куче-friendly организации поврзани со 1% за Планетата.Чиста исхрана и чиста светот одат рака под рака.Награда за вашата fuzzy најдобар пријател со задоволување на криза и различни кучиња жедни – резултати вклучуваат повеќе изненадување licks, влажни noses, и смешно звучи.. сте биле предупредени!.

Особините

Купувачите избираат и