.

.

TWDYC Smart Електрично Загревани Патување Кафе Кригла за Автомобил од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кафе Кригла Првенство се Загрева Кригла со Рачка за Греење Вода, Каф

TWDYC Smart Електрично Загревани Патување Кафе Кригла за Автомобил од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кафе Кригла Првенство

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа се прави на 304 нерѓосувачки челик, трајни, здрав, лесно да се чисти и многу топол на допир. 750 ml капацитет за лична употреба, посебно за пиење чаша, се чисти и здрави.Приклучоци во 12 V/24 V адаптер за во автомобил, да ги задржи вашето кафе или вода пареа додека возите.Греење на вода брзо, погоден за сите автомобил напојување.Вакуум изолација и двојно ѕидови функција ви помага држи ладна и топла вода за најмногу 24 часа за да се подобри вкусот.Може да се користи како чај/кафе шише, млеко carafe, creamer carafe, сок, вино, вода стомна.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Capacity : 750ml/25.62 oz Size : 8.5x21.6cm Voltage : 12 VColor : сребро white Applicable простор : vehicle Package Вклучува : 1 парче Електрични Литургија.

Особините

Material:
Stainless Steel
Capacity:
750ml/25.62oz
Size:
8.5x21.6cm
Voltage:
12V
Color:
silver white
Applicable space:
vehicle
Package Includes:
1 piece Electric Kettle :

Купувачите избираат и