.

.

Сензор-1-ДС-GPSM-D1/2-ЦРВЕНА-100, Црвена

Сензор-1-ДС-GPSM-D1/2-ЦРВЕНА-100, Црвена

DEN 2131.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

12-Паралелно-канал беше-от.Претплата - без операција.Стандард магнетни планината.Произведено во САД.сензор-1-ДС-GPSM-D1/2-ЦРВЕНА-100 100 Пакет GPS земјата брзина Сензор Со 4 pin amp конектор за дики-џон или јован-deere следи со 1/2 Hz ажурирање на S со Не-екранот.

Особините

Купувачите избираат и