.

.

Компјутерските Тастатури 118 Копчињата/Set 8008 Keycaps PBT Копче Caps за Механички Тастатура Боја Сублимација Копче Капа за Механички Тастатура (Боја : 119 Копчиња)

Компјутерските Тастатури 118 Копчињата/Set 8008 Keycaps PBT Копче Caps за Механички Тастатура Боја Сублимација Копче Капа

DEN 3161.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

ТИП : Копче Caps.ПРИМЕНА : Десктоп.ПРИМЕНА : Број.ТАСТАТУРА СТАНДАРД : 118 Копчиња.ВНИМАНИЕ:Овој линк за keycaps само и не содржи тастатура.Се применуваат : PBT Копче Caps За MX Switch Механички Тастатура 8008 Keycaps PBT Keycap Механички Тастатура Сублимација Копче Cap8008 Keycaps Материјал : PBT Процес : Сублимација Профил : Број на keycaps : 118 Whether за поддршка на ергономијата : support Feature : Тастатура со повеќето стандардни распоред.Издржливи и долгорочна употреба, лесно да се инсталира.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Особините

Купувачите избираат и