.

.

Алуминиум Мини Виткање Заградата за Canon PowerShot G5 X (Accommodates Трепка, Светла Или Микрофони)

Алуминиум Мини Виткање Заградата за Canon PowerShot G5 X (Accommodates Трепка, Светла Или Микрофони)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компактен дизајн со кој се елиминира нередот (5 Инчи Висок).Алуминиумска конструкција за леснотија и издржливост.Со додавање на еден микрофон или флеш вие ќе бидете во можност да уживаат преземање на слики или видео во поголеми растојанија со подобро осветлување или подобро звук покриеност.Кога не е во употреба, тоа огради рамен, така што лесно ќе продавница во вашата торба тоа огради станот.Центар вашиот камерата на овој заградата и приложите од дното.Олабави стегање завртка, слајд флеш или микрофонот на врвот и ги заостри удобно.Што се применуваат во tripods или monopods.

Особините

Купувачите избираат и