.

.

Гнездо Научни 609101 Полипропилен ниски температури Шишенцето, Само-Стои, Внатрешната Нишка, Стерилни, 5.0 mL, 50 по Пак, 250 по Кутија, 1000 по Случај (Пакет на 1000)

Гнездо Научни 609101 Полипропилен ниски температури Шишенцето, Само-Стои, Внатрешната Нишка, Стерилни, 5.0 mL, 50 по Пак,

DEN 7170.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

USP одделение VI Полипропилен.Произведени во чиста соба.Автоклав на 121℃/15 Ib.Јасно graduations и бела означување област.Sterilized од страна на E-Зрак, не-pyrogenic, DNase/RNase слободни.Гнездо cryovials се sterilized и пакувани како и 50 по торба.

Особините

Купувачите избираат и