.

.

Сега Храна Лаванда Бадемово Масло Масажа - 16 fl. оз. 8 Pack

Сега Храна Лаванда Бадемово Масло Масажа - 16 fl. оз. 8 Pack

DEN 1920.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Состојба : Висок стрес нивоа потреба од одмор и целосна масажа на телото со aromatherapeutic кожата крем.Решение : Лаванда Бадемово Масло Масажа комбинира Органско Масло од Лаванда и природно Бадемово Масло да се создаде луксузен комбинација која смирува и релаксира.Со Витамините A, D E вклучена да го негуваат кожата, Лаванда Бадемово Масло Масажа е многу разноврсна лична нега и козметички производ кој нема да ги заглави порите и ќе ја напушти кожата чувство освежен и reinvigorated.Оваа смеса може да помогне да се создаде релаксирачката масажа или дејствуваат како физичко тело крем.СЕГА Решенија е следниот чекор во еволуцијата на производи за лична нега.Оваа сеопфатна природни линија опфаќа анти-стареењето moisturizers и серуми, бања и гелови за тело, шампони и балсами, орална грижа, нега на кожата, и етерични масла, од кои сите се формулирани со најдобрите функционални состојки од целиот свет.СЕГА Решенија производи се избегне груби хемикалии и синтетички состојки во сите наши формулации, за да се обезбеди повеќе природен производ линија.

Особините

Купувачите избираат и