.

.

DPARKS Apple iPhone 12 Pro Мобилен Телефон Случај Corgi Љубов Заштитна TPU Браник Рамка Воено-Одделение Shockproof Стилски Слим & Тешко Дизајн Кул Симпатична Прилично Минимална Уметни?

DPARKS Apple iPhone 12 Pro Мобилен Телефон Случај Corgi Љубов Заштитна TPU Браник Рамка Воено-Одделение Shockproof Стилски

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗАМЕНЛИВ КОЖИ : Исклучете го изгледот на вашиот телефон со заменлив дизајни.Лесно се разменуваат инсталација.ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ КАПКА ВЛИЈАНИЕ ЗАШТИТА : Тестирани за да се обезбеди максимална заштита од паѓање и гребење.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ TPU : Прецизност cutouts и тактилни копчиња за одговорност.Флексибилни страни за зголемена контрола.Тенок, форма-опремени и лесен.Безжични полнење компатибилен.КОНСТРУИРАН ЗА APPLE IPHONE 12 ПРО.НАПРАВЕНИ ВО КОРЕЈА.Куче и кутре луѓе, ние те видам!Велшкиот Corgi сигурно сте член на кралското семејство со овој DPARKS i Phone и Samsung случај капак.Тенок, тешки, капка и шок доказ.Заштитна случаи не треба да се обемни или вулгарен.Во DPARKS МОБИЛЕН, ние направивме максимум врвот заштита за вашиот телефон додека во потрага елегантни и забава.Нашето 2-парче телефон покрие им овозможува на корисниците да разменуваат нивните дизајни лесно за размена на инстант нов изглед за вашиот телефон.Нашите рамки се направени од висока густина TPU за да се обезбеди максимална заштита од несреќи и капки.Нашата забава и се чудат дизајни се сигурни да се издвоите од толпата или тмурна случаи.Дизајниран и направен во Кореја.Независно лабораториски тестови за обезбедување на квалитет.

Особините

Купувачите избираат и