.

.

Био Мат Перница - Аметист и Турмалин

Био Мат Перница - Аметист и Турмалин

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Форми сет со Аметист Био Мат Про.Ергономски дизајн.Оваа перница recaptures светлина енергија од Био Мат и зрачи во помал интензитет.Тоа, исто така, обезбедува добри главата и вратот поддршка.Тоа е во ред да се користи памук наместо перница.Сепак, Richway перница е особено корисно кога ја користите тастатурата за пократки периоди на висок интензитет.Тоа е дефинитивно препорачува за употреба во професионална средина.

Особините

Купувачите избираат и