.

.

KSDCDF Електрични Жилет за Мажите, Адвокатско Електрични Shavers, Сува Влажни Водоотпорен Ротари Лицето Хлапак, Преносни Лице Хлапак Cordless Патување USB Полнење со Коса Clipper

KSDCDF Електрични Жилет за Мажите, Адвокатско Електрични Shavers, Сува Влажни Водоотпорен Ротари Лицето Хлапак, Преносни

DEN 3450.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ : До околу 80 минути бричење време (околу 30 shaves) со само околу 1 час полнење, совршен за вашите дневни и патни употреба.ВОДООТПОРЕН – телото е водоотпорен и ви овозможува да го користите електрични хлапак дали е мокра или сува дури и во туш.Тоа лесно се прилагодува или бричење пена или гел за подобра и поблиска бричење искуство.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Ротари Хлапак со ергономски дизајниран, ви дава целосна контрола.Дршката е удобно да се одржи, и лесно да се работи.ВРВЕН КВАЛИТЕТ & ПОДАРОК ИЗБОР : Моќен мотор и автоматско мелење технологија и ножеви само-острат трае подолго острина и премиум квалитет на моторни не само што не е ефикасен, но тивка, ова електрична хлапак ќе биде многу повеќе издржливи.Подарок подготвени пакет и модата се погледне, идеален подарок за таткото/маж/момче.Ви благодариме за купување, се надевам да ви помогне.Материјал : ABSPower начин : Rechargeable Cleaning режим : Посебни средства за чистење седишта cleaning Shaver време на полнење : 8 hours Shaving глава : ротирачки 2 head Thank за купување на мојот производ.Се надевам дека ќе ви донесе среќа.Ако имате било какви прашања, јас ќе ви дадам повратна информација како е можно поскоро.

Особините

Купувачите избираат и