.

.

Тим Holtz - Stencils Поставите 4 - Пет Точка Пакет - Dot Исчезнат, Зраци, Саќе, Burlap, и Ленти

Тим Holtz - Stencils Поставите 4 - Пет Точка Пакет - Dot Исчезнат, Зраци, Саќе, Burlap, и Ленти

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

За љубителите на визуелни уметности на овие обновливи пластични stencils даде сосема нова димензија на можностите за создавање на иновативни мултимедијални проекти.Овие Тим Holtz stencils се погодни за cardmaking, основните stenciling, sponging, прскање, spritzing и chalking.

Особините

Купувачите избираат и