.

.

HFDGDFK 1 Литар Автоматско Миленичиња Вода Диспензерот, Мобилни Тивка Вода Внесувач, Бел Дизајн

HFDGDFK 1 Литар Автоматско Миленичиња Вода Диспензерот, Мобилни Тивка Вода Внесувач, Бел Дизајн

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нова ниска потрошувачка на енергија дизајн : толку ниско, како и 2 kilowatt-часа месечно; сите-бакар пумпа за вода : без hotness после континуирана употреба за 7 дена.Отстранлив филтер елемент : промена на секој месец, здрава вода за пиење; нема вода за да се спречи гори сува, електричен шок и истекување спречување, побезбедни, или кога нивото на водата е премногу низок, пумпа за автоматски ќе престане да работи.Материјал : еколошки ABS.Целата машина е целосно монтажни : грижете се-бесплатно чистење.Повеќе не се лизга нога влошки : перница не се лизга, не е лесно да се собори.

Особините

Купувачите избираат и