.

.

Lenergy Пилатес Мат Црни и Бели Дамки Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот Мат со торбичката 32x72 во

Lenergy Пилатес Мат Црни и Бели Дамки Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот

DEN 1031.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤Врвот еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE Еко-пријателски материјал, и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Тоа има одлична еластичност, амортизирање и се лизга отпор. ❤Одлично двојно-layer не се лизга текстура : и двете страни имаат специјални не се лизга дизајн, и густина е поголема од обичните јога душеци, кои можат да обезбедуваат одлични зафат, најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, push-up прозорци, итн. ❤Супер дебела, долга и широка : 183x61x0.6cm/183x80x0.6cm обезбедува доволно простор да ги собере било кој тип на вежби и ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност.Сите перници се опремени со слободни кеси. ❤Заштита делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреда. ❤Одржување инструкции : Избрише со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, ве молиме да не се изложуваат на сонце подолго време.Големина : 72x24in/72x32in( 183x61x0.6cm/183x80x0.6cm. )Тежина : 1kg/1.7 кг.Јога мат е направен од висок квалитет на еко-пријателски TPE материјал, нема фабрика мирис, е еколошки и здрава, а е најдобар подарок за јога љубовници.Топ еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE еколошки материјали и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Тоа е многу сигурен.Двострано против пролизгување : и Двете страни имаат специјални анти-лизга дизајн, и густина е поголема од обичните јога душеци, кои можат да обезбедуваат одлични зафат.Тоа е најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, push-up прозорци, итн.Ултра-дебели, ултра-долго и ултра-широк : 72x24in/183x61cm големина одговара на повеќето луѓе, може да обезбеди доволно простор за секаков вид на вежбање, ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност, сите перници се опремени Слободни кеси.Заштита на делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреди.Грижа инструкции : Избрише со влажна крпа со ладна вода и благ детергент, ве молиме да не се изложуваат на сонце подолго време.

Особините

Купувачите избираат и