.

.

Ново! Clinique Престој-Мат Чиста Притисне Прав, 0.27 мл / 7.6 g, 20 Остане Оревче (D)

Ново! Clinique Престој-Мат Чиста Притисне Прав, 0.27 мл / 7.6 g, 20 Остане Оревче (D)

DEN 1799.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Придобивки : Контрола На Нафта.Блесок-апсорбирање, масло бесплатни формула.Ултра-чиста текстура дава на кожата совршенство мат изглед.Одлично за мрсна кожа и мрсна места.Се чува свежа изгледаат и се чувствуваат, дури и по честите допир-ups.Типови На Кожа : 2, 3, 4. Сува Комбинација, Комбинација Мрсна, Мазна.Алергија Тестирани; 100% Мирис Слободни.Заврши - Мат; Покриеност - Чиста до Умерен.Полна Големина 0.27 мл / 7.6 g, Нови Во Кутија.Блесок-апсорбирање, масло бесплатни формула.Ултра-чиста текстура дава на кожата совршенство мат изглед.Одлично за мрсна кожа и мрсна места.Се чува свежа изгледаат и се чувствуваат, дури и по честите допир-ups.

Особините

Купувачите избираат и