.

.

Capri Алатки 20013 Професионални Жица Stripper и Машина

Capri Алатки 20013 Професионални Жица Stripper и Машина

DEN 273.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компактен, лесен, лесно и ленти жици од 24-10 AWG.Изградена во жица машина.Изградена во завртка shearer за 6-32 и 8-32 завртки.Serrated носот повлекува, наведнува, и форми на жици.Извиткани пролет сечење акција во комбинација со ергономски криви се справи.Ова е жица stripper/машина сте биле во потрага за.Таа ги има сите одлики во компактен, лесен тежина дизајн.Можете да дресот на жици од 24-10 AWG, намалување на жици, и стриже преку 6-32 и 8-32 завртки.На serrated носот ви овозможува да се повлече, виткајте, и обликот на жици.Таа, исто така доаѓа со извиткани пролет акција се постави во комбинација со ергономски криви се справи.

Особините

Купувачите избираат и