.

.

Миа Тајна Помине Уметност во Прав Аладин Колекција - 1 мл. (Принцезата Amaryllis)

Миа Тајна Помине Уметност во Прав Аладин Колекција - 1 мл. (Принцезата Amaryllis)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно и Нерви слободно да се користи.Одлично за гел, акрилик, gelux и лак.Обидете се сите нијанси на Аладин Колекција.Одлично за лична и професионална употреба.Миа тајна ве остава со долги-трајни салон за убавина-квалитетни нокти по пристапни цени.Инспириран од класичен Арапскиот Ноќи приказна, оваа збирка од светски познатиот Миа Тајната е во чест на прекрасните бои од креативни приказни.Им даде на вашите нокти на диви тепих возење и донесе сосема нов свет на вашиот изглед.

Особините

Купувачите избираат и