.

.

Ноќта на вештерките Знак Исечок Недовршени Дрво Одмор ноќта на Вештерките Сезонски Знак Вратата Закачалка МДФ Форма Платно Стил 1 (36)

Ноќта на вештерките Знак Исечок Недовршени Дрво Одмор ноќта на Вештерките Сезонски Знак Вратата Закачалка МДФ Форма Платно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ МАЗНИ ПОВРШИНИ - Овие дрвени cutouts од страна на Различни Машини имаат мазни површини кои не треба понатаму пескарење.Тие се направени од Недовршениот МДФ дрво и се 1/4" дебела. ✔ ДЕТЕ-FRIENDLY - Постојат многу проекти кои децата, како и возрасните може да се направи од нашата cutouts.Тие се одлични за занаети за деца од сите возрасти.Тие прават голема врата закачалки, дома декор, или украси за некоја посебна прилика. ✔ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ - Повеќето од нашите cutouts доаѓаат во 6", 12", 18" и 24".СИТЕ ОГЛАСИ ЗА 1 ПРЕДМЕТ, САМО ДОКОЛКУ НЕ Е ПОИНАКУ НАЗНАЧЕНО.Прилагодено дизајн и големини на располагање, како и.Контактирајте со нас за детали. ✔ САД НАПРАВИ - Секој дел е Направен во САД овде во Различни Машини.Секој исечок е произведена од 1/4" дебела МЕДИЈАПАН и се сече во куќата од страна на нашите прецизност CNC машини. ✔ Ги КРАСАТ - Користете боја, фломастери, боички, лепак, сјајот, мозаик, акрилик течни бои, хартија, лента, vinyls, и Различни Машини Stencils да ги красат овие разноврсна мешани медиуми површини.Овој исечок е голем занает парче дека е подготвена да ги красат.Тие се одлични за партија занаети и дома декор.Вашата имагинација нема граници.Користете боја, фломастери, боички, лепак,сјајот, мозаик, акрилик течни бои, хартија, лента, vinyls, и Различни Машини Stencils да ги красат овие разноврсна мешани медиуми површини.★Пар Products Products како Plaid Занаети, Ceramcoat, Deco Art, Apple Barrel, Јасно Рѓа-Oleum Лак Спреј Бои, Sharpie Боја Маркер,Snap!Четки од Принстон Уметник Четка Ко.и Различно Дрво Stencils оди одлично со нашите cutouts да се направи неверојатен décor објект.Можете да ги најдете сите овие во вашата локална занает продавница, Wal-Mart, Целни,Home Depot,Лоу е, и Menards.★Треба Нешто Друго?Треба нешто сопствени направени?Сопствени дизајни и големини на располагање, како и.Контактирајте со нас за детали или може да поднесе Прилагодено Дизајн Барањето Форма.Погледнете ја нашата нова мешани медиуми површини со посета на нашата продавница!★Shipping We нудат БРЗ И БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.Ние процес на сите нарачки во рок од 48 часа за брза испорака во секое време.★Specs Every дел е Направен во САД овде во Различни Машини.Секој исечок е произведена од 1/4" дебела МЕДИЈАПАН и се сече во куќата од страна на нашите прецизност CNC машини.Ние песок секое парче sot не постојат груби рабови и има сосема мазна површина.Овој објект е големина, се мери од тоа е најширока поени.Замислете секој производ што би сакале да бидат отсечени од плоштадот во големината можете да изберете.★★Бидете сигурни да ми се Допаѓа Нашата Facebook Страница, да се Придружите на Нашата Големо Група на Facebook, Следете Нè на Твитер, Видете Нас На Instagram, Следете ги Нашите Одбори на Pinterest!★★ВРАЌАЊЕ POLICYShould одлучите да се вратите на нашите производи, таму е до 20% restocking плаќање на сите враќа.Превозот цена, исто така, ќе бидат одземени од средствата.

Особините

Купувачите избираат и