.

.

WALNUTA Професионални Електрични Коса Clipper Rechargable Коса Тример LCD Дисплеј Полнење 2 Часа Губење на Машина за Сечење Ќелава Артефакт

WALNUTA Професионални Електрични Коса Clipper Rechargable Коса Тример LCD Дисплеј Полнење 2 Часа Губење на Машина за Сечење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

И Го Скратува Бричење Време.Напојување Режим : Батерија.LCD екран со Течни Кристали, Интуитивно Екранот На Менувачот Позиција И Останатите Моќ.Време На Полнење 2 Часа, Со Користење На Времето 2 Часа, Силна Моќ, Лесно Да Се Избричат.Бричат, Фризура, Поправка Sideburns, Сите-во-едно Машина.Сечилото : Reciprocating Хлапак, Sideburn Knife Gear Позиција : 3 Gears Rated Моќ : 5 WVoltage : 110 V-240 VPower Снабдување на Владата : Rechargeable Charging Време : 2 Hours Use Време : 120 Minutes Battery Капацитет : 1400m Ah Cleaning Метод : Тело Wash Product Големина : 12.5*6.5 cm And Го скратува Бричење Time LCD Течни Кристали, Интуитивно Екранот На Менувачот Позиција И Останатите Power Charging Време 2 Часа, со Користење на Времето 2 Часа, Силна Моќ, Лесно Да се Shave Shave, Фризура, Поправка Sideburns, Сите-во-едно Машина.

Особините

Купувачите избираат и