.

.

WYYUE LED Компактно Огледало со 1x / 3X Зголемување Козметички Огледало, Преносни Џеб Огледало Двострано Make up Огледало со LED Осветлување, Како Моќ Банка USB Огледало Шминка

WYYUE LED Компактно Огледало со 1x / 3X Зголемување Козметички Огледало, Преносни Џеб Огледало Двострано Make up Огледало

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤ Мини Преносни Козметички Огледало : Ова патување make-up огледало е направен од висок квалитет на ABS и висока резолуција стакло, е лесно во рака, не е лесно да се деформира и има јасна огледало.На 3-пати огледало проширува детали и го олеснува шминка. ❤ 1x / 3x зголемување : има 1x зголемување од една страна и 3-пати зголемена огледало од друга страна, 1x зголемување на вашиот целиот make-up прозорци, лицето и косата, 3x зголемување на детали на вашето лице .Идеален за прикажување на извонредни детали за шминка апликации, веѓа пинцети, итн. ❤ USB Полнење : Оперативни преку USB, Полнење Функција Соба од батеријата да го замени со лаптоп, ѕид полнач или Powerbank, ги зачувате вашите пари и еколошки.Компактниот mirror исто така може да се користи како мобилен извор на енергија за полнење на мобилни телефони, слушалки итн. ❤ Можеби совршен рака огледало : Ова ДОВЕДЕ прстен огледало има нарушување-бесплатен преглед, чиста 3-пати зголемување, природни небото осветлување и е познат како совршена големина за патување или за кампување.Можеби вие ќе најдете на оваа страна огледало само како совршен.Толку повеќе ќе ви се размислува за тоа, толку повеќе совршен тоа ќе биде. ❤ Совршен подарок : може да се цел 4, 5 или 6 како деверуша подароци.Или можете да го користите како гостин подарок за жените, strumping филтри или свадба статии за гостите.И тоа е идеален подарок за мајка, сестра, сопруга, пријателка, маскирање уметник итн за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, Jubilees или други специјални прилики.Производ details This рака огледало ги нуди чувствувате рефлексивноста и јасност без оглед на денот или ноќта.Совршен за жена, брада човек, постарите луѓе или farsighted.Компактниот огледало е идеален придружник во вашата дневна рутина, како што направи-up, бричење, лицето за нега и носат контактни леќи!Specifications Product име : LED Осветлен Шминка Mirror Material : стакло, abs Light извор : 10 LED light Battery капацитет : 3000m Ah Product тежина : 245g Color : бела, црвена, pink Quantity : 1 pcs Size : 90 × 20mm / 3.54 × 0.79 inch Package content1 x двострано виткање mirror1 x USB податочен line1 x англиски manual Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не умот, пред тие ги нудат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата не може да биде вистинската боја на објектот.Ви благодариме!.

Особините

Купувачите избираат и