.

.

FOVKP Вино Багажник,Бар,Ресторан,Виси,Чаша Вино Багажник,Блек Метал Складирање Полица за Вино Стакло Пехари/Stemware Рек Шише Вино Држачот за Семејни и,Црна,100×35Cm

FOVKP Вино Багажник,Бар,Ресторан,Виси,Чаша Вино Багажник,Блек Метал Складирање Полица за Вино Стакло Пехари/Stemware Рек

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функционална и Елегантен : да се Организираат и да ги Прикажете Вашите Чаши Вино и ослободи Вредни Полица/Кабинетот Простор со Нашите Виси Stemware Полици.Удобен и Прилагодлив : Виси Род Висина Прилагодливи, Прилагодлив Опсег 30-60 Cm .(Ако Сте Треба Други Големини на Booms можете Да Контактирате со Нас преку E-Mail).Спецификации : 60 Cm(L) - Виси 6 Редови - 24 Вино Очила, 80см(L) - Виси 8 Редови - 32 Вино Очила, 100 Cm(L) - Виси 10 Редови - 40 Чаши Вино, 120 Cm(L) - Виси 12 Редови - 48 Вино Очила ,150 Cm(L) - Виси 15 Редови - 60 Вино Очила.Големина : 60/80/100/120/150 Cm(L)×35 Cm(W); ве Молиме Погледнете го Димензија Цртање .Одлична Вино Решетката Работи Како Простор Saver.Материјал : Висок Квалитет На Метал Челична Рамка + Висок Квалитет На Боја .со Трајни Изградба, Секој Решетката е Лесно да се Чисти и Ќе Трае цел Живот.Превозот Листа : 1 × Вино Rack Specifications : Материјал : Висок Квалитет На Метал Челична Рамка + Висок Квалитет На Боја.Големина : 60/80/100/120/150 Cm(L)×35 Cm(W).Прилагодливи Бум : 30~60 Cm, (Ако Сте Треба Други Големини на Booms можете Да Контактирате со Нас преку E-Mail).Производ Предност : Завртка Зајакнат Дизајн Зголемување на Стабилност и Стабилност на Штанд, Полесно е да се Соберат.Висок Квалитет на Слика, Силна Лепливоста, Добра Компактност, Можат Ефикасно да се Спречи Боја исклучување и ' Рѓа Отпорни.Одлична за Складирање Вино Решетката Работи Како Простор Saver, и Голем Објект-Сад, Давајќи им на Вашите Соба Фокусна Точка со Око-Фаќање на Боја и Елегантен Дизајн.Голема Функционална и Декоративни Прилог за Било која Пригода.Забелешка : за Време на Испорака е 15-25 Дена.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Не Двоумете се да Контактирате со Нас.Ние Се Рачно Мерење, Не Може да Биде 1-2 Cm Грешка, ве Молиме да Преовладуваат во Вид.Нашата Продавница Има Различни Стилови , Можете да Одат на Мојата Продавница Видите.

Особините

Купувачите избираат и