.

.

SHZOND Алуминиум Рака Камион 2 во 1 Конвертибилна Рака Камион 770 LBS Капацитет Рака Камион и Dolly Комунални Количка

SHZOND Алуминиум Рака Камион 2 во 1 Конвертибилна Рака Камион 770 LBS Капацитет Рака Камион и Dolly Комунални Количка

DEN 2159.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Алуминиум рака камион капацитет : 550 lbs (2 тркала),770 lbs (4 тркала).Рака камион свитлива големина : 18.8"(D) x 20"(W) x 61"(H).Вкупната големина : 55.9"(D) x 20"(W) x 44.8"(H).Алуминиум рака камион за транспорт на тешки товари наредени хоризонтално или вертикално.Конвертибилна рака камион лесно да се движите со тешки тркала.Комунални количка идеален за дома и во канцеларија.Забелешка : Заврши собрание на оваа страна камион е потребно.Ако ви треба помош,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.Z-обврзници 2 во 1 Алуминиум Рака Камион / Dolly & Комунални Количка Тешки 770lb Capacity This е 2 во 1 алуминиум рака камион.Овој алуминиум рака камион лесно да се огради од страна камион позиција на комунални количка позиција.Нема алатки потребни за да се префрлате помеѓу позиции.Само притиснете на копчето отклучи два 5" moveable тркала, и ова е сега алуминиум комунални количка.Нека овој лесен рака камион прават сите кревање на тешки предмети.На ергономски дизајн го прави идеален за дома или work Item Specifications Capacity : 770 lbs (4 тркала),550 lbs (2 тркала)Свитлива големина : 18.8"(D) x 20"(W) x 61"(H)Вкупната големина : 55.9"(D) x 20"(W) x 41"(H)Тркало : 10" Пневматски Гуми и 5" caster Nose плоча : Ширина 18" x Длабочина 7.5"Материјал : алуминиум, челик, plastic How да го користите : Нека оваа страна камион прават сите кревање на тешки предмети.На ергономски дизајн го прави идеален за дома или на работа.Лесно да се конвертира во 2-тркала исправено или 4 тркала количка со само една рака, без средства и без игли.Без разлика дали сте се движат во, се движат надвор или само да се движат наоколу, овој сестран две-во-едно алуминиум рака камион е само она што ви треба да се движат на товар брзо и безбедно.Како исправена рака количка, тоа можете безбедно да се носат до 550 килограми, а нејзините четири тркала конфигурација поддржува до 770 килограми, што значи помалку патувања и побрзо move Package Content2-во-1 Алуминиум Рака Truck Note : Заврши собрание на оваа страна камион е потребно.Ако ви треба помош,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.

Особините

Купувачите избираат и