.

.

Brecknell H2F-Ц2-30t-3T6, H2F 30T Легиран Челик Зборуваше Тип Оптоварување Ќелија, Точноста C2, 1 компјутер

Brecknell H2F-Ц2-30t-3T6, H2F 30T Легиран Челик Зборуваше Тип Оптоварување Ќелија, Точноста C2, 1 компјутер

DEN 1605.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цена за 1 компјутер.Brecknell, H2 F-Ц2-30t-3 T6, H2 F 30 T Легиран Челик Зборуваше Тип Оптоварување Ќелија, Точноста C2 Features Capacity : 30t Alloy челик construction High accuracy H2 F оптоварување клетки се достапни за цела точни мерења во капацитетите 1t~50t Alloy челик, potted со лепило внатре, масло-доказ, водоотпорен и анти-корозија, погоден за сите видови на environments Spoke тип, лесно за инсталација, погоден за електронски камион скали, бункер скали и други електронски мерење devices Safe и анти-експлозивни производ, може да се користи во atrocious средини и опасни средини.

Особините

Купувачите избираат и