.

.

Вејн Chrebet Autographed Бела Про Стил Џерси - JSA W Овласти 8

Вејн Chrebet Autographed Бела Про Стил Џерси - JSA W Овласти 8

DEN 3000.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.ОВА НЕ Е NCAA ЏЕРСИ.ОВА НЕМА ОЗНАКИ, БЕЗ ЛОГОА, БЕЗ АМБЛЕМИ.Ова е страна autographed Џерси на Вејн Chrebet.Ова е Обичај прави (не името на брендот) Автентичен Стил (stitched букви и бројки) Џерси.Овој предмет има Џејмс Spence Заштита на Сведоци Автентикација, кој доаѓа со нумерирани налепница и појавување JSA Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Spence LOA веб-сајт, тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична и сосема нов во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите објекти и ние се надеваме дека можеме да ги направиме сите трансакции професионални и задоволување.Џерси големината е XL.

Особините

Купувачите избираат и