.

.

6 Парчиња Бивол Plaid Шминка Торба Божиќ Козметички Торба со Патент Патување Козметички Торба Преносни Козметички Организатор Торба за Жените Копчиња Картички Телеф

6 Парчиња Бивол Plaid Шминка Торба Божиќ Козметички Торба со Патент Патување Козметички Торба Преносни Козметички Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет содржина : пакетот доаѓа со 6 парчиња од бивол plaid шминка кеси, доволно количество и класичен стил за да се задоволат вашата потреба да ја користите, замени, натпревар, вид или share, можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Здрав материјал : нашата карирани козметички торба со патент е направен од отпорно на гребење, водоотпорен полиестер материјал, со фина изработка, исклучителна појава, јасно и не бледнее модели, елегантен дизајн, козметички торба со поставата и сунѓерот баласт, може да ги заштити вашите лични предмети од гребнатини, прашина и капки.Доволно големина : патување козметички торба е прибл. 8.7 x 5.3 x 2 инчи, со доволно простор за некои козметички производи, како што се шминка четки, кармини, веѓа моливи, маскара, eyelash curlers, воздух влошки, прав и др.; Можете да ги стави во зависност од вашите сопствени потреби или идеи.Широк спектар на апликации : plaid патент торбичка може да се примени за патување, одмор, бизнис патувања, бања организација, фитнес, шопинг, кампување или други екскурзии на дневни опрема, но исто така може да се сместат некои дневна материјали, како што се копчиња, картички, телефони, пари, пари и така натаму.Сигурен патент дизајн : секој пренослив козметички организатор торба е опремен со патент, можете безбедно да се заштити вашите лични предмети, ќе не е лесно да падне надвор од торбата, отворање и затворање ефект е многу добар, лесен и брз за употреба, не се грижите за губење на предмети.Божиќ тема дизајн.Нашите полиестер бивол plaid шминка кеси функција класичен plaid дизајн кој ги содржи основните елементи на Божиќ и ги задоволува празник тема, со празнична бои кои лесно да се создаде радосен празник атмосфера.Радоста на споделување на датотеки : Можете да го споделите вашиот Божиќ козметички торба со патент како и соодветен подарок за вашата сестра, пријатели, колеги, соученици, не само за козметички, но исто така погоден за бонбони, моливи и други работи што сакате да ги содржат.Карактеристики : Материјал : полиестер Боја : како на фотографии е прикажано Големина : прибл. 8.7 x 5.3 x 2 инчен Пакетот вклучува : 6 x Бивол plaid шминка кеси Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Боите може да има мала разлика поради различни екрани.

Особините

Купувачите избираат и