.

.

GE Healthcare 2300-10061 Benchkote Лист за AKTA Чиста, Пакување од 25

GE Healthcare 2300-10061 Benchkote Лист за AKTA Чиста, Пакување од 25

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Го покривајте горниот дел бафер лента со Benchkote лист и да се заштити од баферот spillages и сол депозити.Поедноставување на дневни и неделни превентивно одржување на врвот бафер лента на вашиот ÄKTA системи.Мазна, абсорбента Whatman хартија брзо се апсорбира spills.Пакување од 25. Опис на производот Benchkote листови се произведени на абсорбента, impermeable материјал дизајниран да ги заштити лабораторија површини од опасен spills.На високо-квалитетни, мазна, и абсорбента Whatman хартија, брзо се апсорбира течност spills, и ламинат полиетиленски слој го спречува проток преку работната површина.Контакт Информации За Производителот 800-526-3593.

Особините

Купувачите избираат и