.

.

Женска Ноќта На Вештерките Тиква Мачка Лилјак Плашлив Јакна Долг Ракав Отворање Пред Sweatshirt Симпатична Смешно Грб Подароци Неврзан

Женска Ноќта На Вештерките Тиква Мачка Лилјак Плашлив Јакна Долг Ракав Отворање Пред Sweatshirt Симпатична Смешно Грб Подароци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : 100% памук, дише, мазна, мека и еластична.Големината е многу разновидна.Нови unlimit : Модерен и лесни јакна и лесни јакна со смешна и симпатична отпечатоци се одличен избор за ноќта на Вештерките.Удобно дизајн : единствен чипка-up дизајн направен од шпагети ремени со два странични џебови jumpsuits и прилагодливи еластичен појас дизајн.Разноврсна стил : Ова cardigan џемпер одговараат може да бидат заменети со било врвот и на вашите омилени крава панталони за работа или на училиште.Го додадете во вашата гардероба и тоа ќе биде вашата сите-сезона грб!.Општа цел : слатки и смешни јакна за дами е многу погодна за дома, на улица, вежбање, скара, Пилатес, училиште и во секојдневниот живот.Погоден за на есен, зима и пролет, дали за себе или за други, тоа е добар подарок за ноќта на Вештерките, Нова Година или било одмор.Карактеристики : Материјал : Полиестер.дише и удобно.Овој круг вратот врвот ,фармерки или шорцеви за стилски и шик изглед.Повод : Вратоврска боја печатени sweatshirt е погодна за тинејџерски девојки и жени, совршен за повик за секојдневно, работа, забава, свадба, датумот на патување, на улица, саем, коктел, ноќен клуб и одмор, надворешна и внатрешна информација за Производот : ➤ Пол : Женска➤ Должина : редовни➤ Стил : Случајни,мода➤ Повод : Вообичаена,Секојдневна➤ Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД➤ Пакет вклучуваат : 1 PC Блузи➤ боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.➤ Вклучува : топ Големина табела : ♥ Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 58.5 cm/23.03" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 79cm/31.10"♥ Големина : M Биста : 115cm/45.28" Рамо : 60cm/23.62" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 80см/31.50"♥ Големина : L Биста : 120cm/47.24" Рамо : 61.5 cm/24.21" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 81cm/31.89"♥ Големина : XL Биста : 125cm/49.21" Рамо : 63cm/24.80" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 82cm/32.28"♥ Големина : XXL Биста : 130cm/51.18" Рамо : 64.5 cm/25.39" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 83cm/32.68"♥ Големина : XXXL Биста : 135cm/53.15" Рамо : 66cm/25.98" Ракав : 34cm/13.39" Должина : 84cm/33.07".

Особините

Купувачите избираат и