.

.

Винил Цитат Мене ButterOnce Пченка Путер Нож (нож и засилувач)

Винил Цитат Мене ButterOnce Пченка Путер Нож (нож и засилувач)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ергономски не му се справи.Машина за миење садови безбедно.Нерѓосувачки челик материјал.Riveted боја се справи. 6 1/2" висок x 1 1/2" широк и 8" висок x 2 1/2" широк.Путер нож има ергономски рачка за лесно сечење и примена.Употреба на рабовите за да се намали износот што го сакате од парче путер, без никакви дополнителни отпад.Криви сечилото од жолта справи со путер нож ви овозможува да се шири путер рамномерно низ уво од пченка без капе или потреба за повторно да аплицираат путер. 3-во-1 Путер Нож едноставно ширење путер нож има здрав дизајн и може да навивам ладен путер, бидејќи навивам ќе омекне брзо.Без разлика дали тоа е студен путер или путер од кикиритки, овој путер curler нерѓосувачки челик нож може да навивам и да се примени на тост во секое време.Сечилото е дизајниран со помали места да навивам на студен путер и еднакво дистрибуирате путер.Посветен голема дупка беше додадена на врвот за да се справи со потешко масло и путер од кикиритки, и поголема количина на тема беше искористена.

Особините

Купувачите избираат и