.

.

ZSM Мачка и Куче Кревет домашно Милениче Мачка Кревет Затворен Маче Куќа Топло за Мали Кучиња Гнездо Расклопна Мачки Пештерата Симпатична Спиење Душеци Милениче Ре?

ZSM Мачка и Куче Кревет домашно Милениче Мачка Кревет Затворен Маче Куќа Топло за Мали Кучиња Гнездо Расклопна Мачки Пештерата

DEN 925.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од висок квалитет на дебели топла ткаенина, држи вашиот кутре пријатна и топла.Мека, топло, удобно, отстранлив,перат и издржливи.Со дише, против пролизгување, влага доказ дното.Дојде со топла отстранлив душек го прави вашето домашно милениче спијат повеќе убедливо.Се создаде удобно кревет за вашиот миленик е здрава за спиење и одмор.Име : Зајакот Уво Nest Material : Арктикот сомот + PP cotton Features : нежна, мека и comfortable Application : мачка и куче големина : S : L25*W25*H27cm M : L31*W31*H35cm L : L36*W36*H40cm XL:L43*W43*H50cm Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Features It е супер меки и топли, па вашето домашно милениче ќе се чувствуваат среќни кога во тоа.Најдобри спалната соба или почивалиште за вашето домашно милениче куче или мачка.Еднаш вашиот љубовен домашно милениче има своја "територија", да ги задржи вашиот дом уредни и чисти, нема да биде сон.Белешки : 1.Поради различни мерни методи,тоа е разумно и за 3-5cm толеранција.2.Реалниот производ може да биде малку поинаква од веб-страницата фото поради боја приказ на различни monitors High Квалитет Мачка House Name : Зајакот Уво монголски Nest Material : Арктикот сомот + PP cotton Features : нежна, мека и comfortable Application : мачка и куче големина : S : L25*W25*H27cm M : L31*W31*H35cm L : L36*W36*H40cm XL:L43*W43*H50cm Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Note : големината е рачно мери, бидејќи мерење метод е различен.Добредојдовте во мојата продавница, вашата поддршка е нашата движечка сила.

Особините

Купувачите избираат и