.

.

209925 Директни Фабрика Поправка Колекции Врска Кабли SIM Картичка Фах + SIM Картичка Послужавник за Samsung Галакси Note10(Црна) Мобилен Телефон Резервни Делови (Боја : Бела)

209925 Директни Фабрика Поправка Колекции Врска Кабли SIM Картичка Фах + SIM Картичка Послужавник за Samsung Галакси Note10(Црна)

DEN 573.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Откако пратката стигнала,ве молиме проверете во првата ако пакетот е во добра состојба,тогаш ве молиме да ја отворите.Сите паметен телефон резервни делови се 100% тестирани еден по еден пред да се испрати,ве молиме тестиратесите тоа пред инсталацијата.Ако имате било какви прашања ,ве молиме не двоумете се да не контактирате по примени.Ако најдете некои прашање за време на тестот, ве молиме испратете слика за нас за comfirmation.Ние ќе ви дадеме некои сугестии.SIM Картичка Фах + SIM Картичка Послужавник за Samsung Галакси Note10(Црна).Мобилен телефон accessories Mobile телефон accessories High квалитет паметен телефон на поправка accessories Replacement делови за пред скршени one1. SIM картичка фах + SIM картичка послужавник за Samsung Галакси Note10.2. Замени скршен или нефункционален еден.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Целосно се вклопуваат и да работат.5. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Особините

Купувачите избираат и