.

.

VILAVITA 3-ниво Круг Cupcake Стојат Десерт Кула Железо Cupcake Носителот на Екранот се Залагаме за Свадба, Роденден Прослава, Бела

VILAVITA 3-ниво Круг Cupcake Стојат Десерт Кула Железо Cupcake Носителот на Екранот се Залагаме за Свадба, Роденден Прослава,

DEN 887.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : направен од високо-квалитет на железо; дијаметар на плочи : 8", 10", 12".Стабилност : cupcake стојат користи здрав железна прачка, наместо на цевка за да се направи тоа директно и стабилна, која може да се одржи многу стандард cupcakes.Лесен за користење : 3-ниво железо круг cupake застане е лесно да се инсталира, целосно обновливи и лесно да се чисти.Мулти-функции : Тоа може да се користи како cupcake носителот на мирување, прикажете застане на десерт, бонбони, колачи или служи за овошје.Услуга Гаранција : Ако не сте целосно задоволни со нашата cupcake стои за било која причина, само да ни кажете слободно и ние ќе ви помогнат.Боја : Бела Материјал : Железо Ниво : 3-ниво Cupcake Стојат Дијаметар : 8"/10"/12" Prouduct Опис : Vilavita 3-ниво круг домот и функционално железо торта стои со одличен квалитет.Добро дизајниран со здрав вретено и се носат се справи.Тоа може да се користи од страна на сите видови на настани и забави, како што чај партија, бебето тушеви, graduations, свадби, Божиќ, денот на Благодарноста или за дома декор.Тоа е најдобар избор за да се прикаже колачи, cupcakes, бонбони, колачи, muffins, колачи и сите други десерти.Vilavita : Живеат Добар Живот VILAVITA доаѓа од Anxi, Fujian, потеклото на Кинески цврсто дрво, наследување векови на рачно изработени уметност.Ние го избере radiata бор, ковано железо и зелена боја со висок квалитет, со повеќе страна полиран духовност.VILAVITA има препознатлив стил, за различни прилики.Не само lofts, кујни, вили, градини и балкони, но, исто така, продавници за кафе, пекари, барови, ресторани и трговски центри.Vilavita 3-Ниво Круг Железо Cupcake Стои Се Вашиот Најдобар Избор, Купи Тоа Сега!Ако Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.

Особините

Купувачите избираат и