.

.

Port Authority - Спортска Торба OSFA Црвена

Port Authority - Спортска Торба OSFA Црвена

DEN 481.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.BG970 600 denier полиестер.Преден џеб и од страна на zippered џеб.Посебна торбичка за базен или салата.Прилагодливи монтажни поместена рамо, рака.Димензии : 10.75"h x 20.75"w x 9.5"д Прибл. 2 119 кубни инчи.Стил # : BG970 Од топло до ладно-надолу овој буџет-friendly торба има сè што треба да работат надвор. 600 denier полиестер Пред џеб и од страна на zippered џеб Посебна торбичка за базен или салата Прилагодливи монтажни поместена рамо, рака Димензии : 10.75"h x 20.75"w x 9.5"д Прибл. 2 119 кубни инчи Забелешка : Торби што не се наменети за користење од страна на деца 12 и под.Вклучува Калифорнија Проп 65 и општествена одговорност hangtag.

Особините

Купувачите избираат и