.

.

Скриј & Drink, Силна Кожа Лента, 1 во. Широк, во 60. Долго, 1.8 мм Дебел, Кабелот Плетење String, Средна Тежина, Занаетчиски Работилници, Проекти, Инструментално, рачно изработе?

Скриј & Drink, Силна Кожа Лента, 1 во. Широк, во 60. Долго, 1.8 мм Дебел, Кабелот Плетење String, Средна Тежина, Занаетчиски

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТИЛСКИ И ФУНКЦИОНАЛНО : Оваа Кожа за на Рака е совршен за вашиот нов изработката на проектот.Можете да изберете различни ширина, должина и дебелина, сите се стилски, уште функционални, кои се направени само на највисок квалитет на материјали за да се обезбеди трајност, функционалноста, додека стилски и око-фаќање.Ова рачно изработени рака е издржлив, додавање на вредност на вашиот дизајн проект.Се КОРИСТИ ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ РАБОТИЛНИЦИ : Можете да ја користите оваа Кожа за на Рака за одржување на еден занает работилница, или за вашите деца е занает проекти во училиштето.Тоа може да се користи за да се поттикне нивната имагинација, кога тие се досадуваат или за кога тие имаат пријатели одново и тие сакаат да имаат некоја забава со изработката нешто со свои раце.Совршен за мали поправки.НАПРАВЕНИ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ КОЖА : Оваа рака е направен од Целосна Жито Кожа, која доаѓа од горниот слој на сокрие.Тоа е најдобар кожа може да се купи, што шик и корисни прилог за вашите изработката на проектот.Нашата единствена третман помага на кожа да ја задржи својата форма без помош на синтетички стабилизатори, нудејќи природни и издржливи изглед.Рачно изработени ОД ЕДНО ПАРЧЕ ОД КОЖА : Да се обезбеди издржливост и долговечност, на ременот е страна се намали од едно парче од кожа.Рустикален дизајн да изгледа добро и ви обезбедува со стилски и елегантен начин да се започне изработката на проектот заедно со вашите деца или на вашиот сопствен DIY занаети.Го ПРАВИ СОВРШЕН ПОДАРОК : На Кожа на Рака го прави совршен подарок ако имате занаетчии меѓу вашите пријатели и семејство.Изграден да трае цел живот, оваа рака ќе се направи внимателен, траен подарок за секој и секого кој сака изработката на проекти, за вашите пријатели, семејство и блиски.Издржливи и долготрајни дебели, Полно Зрно Кожа.Рака се намали и фино рака stitched.Го прави одличен подарок за пријателите и семејството.Ако овој производ се искрши во вашиот живот, а потоа ние ќе ви испратиме замена за слободни.

Особините

Купувачите избираат и