.

.

adidas Жените Крајната Adistar Печатени Skort

adidas Жените Крајната Adistar Печатени Skort

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер/10% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Компресија одговара undershorts се направени со climachill да бидете Супер кул и сува во најжешките време.Се водат половината.Сплит страна hems за слобода на движење.Вода-отвратителен.adidas Golf дизајни наградуваниот производи преку облека, обувки и додатоци за секој играч на голф.Иновација е во срцето на се што работиме.Нема детали е поштеден, без сценарио се занемаруваат.Ние сме секогаш работи на тоа да се создаде најдобар во голф.Тоа е нашата страст.Ние бидете сигурни дека сите голфери се прилагодени за повеќе.

Особините

Купувачите избираат и