.

.

WCNMB Удобен и Издржливи 50pcs M6 x 1.0 x 2.5 D Тема Внесува Извиткани Жица Спирален Завртка Тема Внесува Fastener Хардвер за Завртка Дупка Внесува Поставите Навој Вметнување

WCNMB Удобен и Издржливи 50pcs M6 x 1.0 x 2.5 D Тема Внесува Извиткани Жица Спирален Завртка Тема Внесува Fastener Хардвер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа се користи за делови кои треба да се расклопуваат често, што може во голема мера да ја подобри услугата живот и отпорност на абење на теми.Поради својата еластичност, на навој вметнете може да се дистрибуираат товарот на секоја нишка рамномерно, елиминирање на теренот и забот теренот отстапување помеѓу нишката на теренот и на завртката дупка, и ги апсорбираат вибрациите, а со тоа се подобрува врската сила на нишката.Тоа може да се спречи завртки од олабавување, особено за продукти кои се бара висока безбедност фактор.

Особините

Купувачите избираат и