.

.

IRL2703 N 30V 24A ДА-220 Интегрирано Коло

IRL2703 N 30V 24A ДА-220 Интегрирано Коло

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние сме професионални Професионални IC снабдувач.Развиена земја Проценува Време на Испорака : 7-20 дена од страна на Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба.Ако производот е незадоволителен, само испрати ми се врати барање, и ние ќе целосна наплата на пари.IRL2703 N 30 V 24 A ДА-220 интегрирано коло.

Особините

Купувачите избираат и