.

.

Colorxy Мемориска Пена Бања Килими, Ултра Меки & Не се Лизга Бања Мат, Вода Абсорбента и Машина Перат Бања Тепих Килим за Туш Бања Кат Килими, 24x17, Сина

Colorxy Мемориска Пена Бања Килими, Ултра Меки & Не се Лизга Бања Мат, Вода Абсорбента и Машина Перат Бања Тепих Килим

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

УДОБЕН И ЛУКСУЗЕН - Colorxy мемориска пена бања килими се направени со меки и удобни полиуретан мемориска пена и надворешниот материјал е супер мека и пријатна фланелен боксери сомот чувствуваат микрофибер, да се чувствувате како прошетка на дожд и не сакаат да се чекор право од бања килими.НЕ се ЛИЗГА ПОДДРШКА - бања мат е поддржан со не се лизга ПВЦ мрежа за да се спречи пренесувањето и лизгање, заштита на вас и вашето семејство од било лизгање во бањата.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Место на мат на ЧИСТА СУВА FLATFLOOR САМО.Вода под килим може да предизвика да се лизга.Секогаш чувајте ги на дното на килим за да се исуши.МЕКА МЕМОРИСКА ПЕНА И АПСОРПЦИЈА - Colorxy бања тркач килим е дебел, cushiony мемориска пена бања мат да облик нозете, кои ви даваат уникатна додава поддршка за да помогне да се елиминира притисокот на твоите нозе.И овие бања душеци се направени со специјална технологија за брз абсорбента и брзо сушење (Ставање на бања патосници во вентилирани место или под сонцето ќе се исуши побрзо).МАШИНА ПЕРАТ - заштеда на време и лесно да се чисти, Colorxy бања килим може машина за миење посебно во ладна вода користејќи благ детергент.Користете само не-хлор кајгана, кога е потребно.Исто така, можете едноставно да ги собереш и да се тресат на руг да freshen, кој ќе го задржи вашето килим исто и за многу долго време.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ USE - Домот бања душеци smart корисни цели за бања,када-страна, пред мијалник, кујна, дневна соба, сала за состаноци, студија соба, ходник, спална соба, балкон, местење на соба, перење соба, затворен&отворено итн, или на било кое место во вашиот дом, каде што сакате да ги поддржи и топлина на вашите прсти.Спектар на бои и исклучителна ogee дизајн е добар избор за бања décor.

Особините

Купувачите избираат и