.

.

Прочистувач на воздух, Zigma Прочистувач на Воздух за Голема Соба до 1580 ft2, 5-во-1 H13 Вистински HEPA Филтер за Воздух Purifiers за Дома, Прав, Полен, Миленичиња Коса, Мирис, Чад, Г?

Прочистувач на воздух, Zigma Прочистувач на Воздух за Голема Соба до 1580 ft2, 5-во-1 H13 Вистински HEPA Филтер за Воздух

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Висок Стандард 5 во 1 Систем за Прочистување : Zigma Прочистувач на Воздухот Снимање 99.97% од particulates поголеми од 0.3 microns!Во комбинација активиран јаглерод, H13 Вистински HEPA филтерот за да овозможи Висок Стандард HEPA прочисти перформанси, може да го апсорбира Миленици Првут, Прав, Полен, Мирис, Кујна Fume, VOCs, Чад, го прави воздухот почист и новак така можете да дише полесно.Голема доза со нашите прочистувач на воздухот, исто така, создава подобро струење, идеален за чувствителни органи и сопствениците на домашни миленичиња.Голема Покриеност Чистење, Погоден за Разни Места : CADR 330 m3/h!Уживате во свеж воздух во само 30 минути со овој прочистувач на воздух дизајниран за голема област!Лесно се чисти до 1580 квадратни стапки во 1 час, 840 квадратни стапки во 30 минути, 420 квадратни стапки во 15 минути.Ви овозможува да се кандидира на HEPA прочистувач на воздух при пониски брзини и се ' уште лесно чистење на воздухот во вашите простории, како што се соби, голема соби, кујна, и канцеларии.Визуелно се Знае Квалитетот на Воздухот, се Приспособат Брзината на Ветерот Автоматски : Дојде со PM2.5 Сензори и Навремено Квалитетот на Воздухот Индикатор, Zigma прочистувач на воздухот мерки од страна на ПИ Алгоритам и во реално време го прикажува промените во колор-кодирани квалитетот на воздухот нивоа преку прстен светлина, како што се Сина (Одлично), Грин (Добар), Портокалова(Умерено), Црвена (Сиромашните).Со 3 Фан Прилагодувања, честички сензорот детектира воздушни загадувачи и автоматски ја прилагодува брзината на вентилаторот за тоа.Обезбеди Цела Ноќ Сон : Само 25d B, на ниво на бучава на нашите прочистувач на воздухот е скоро voiceless во Режим на Спиење.Zigma е Уникатната Технологија за Намалување на Шумот може да ви помогне да спијат во мирен, смирувачки, и чиста внатрешна средина, како и бучавата ниво на врнежи во највисоката поставка (65d B).Квалитетот на Воздухот Екран Light исто така, ќе се исклучи за Непречено Спиење.За понатамошно зголемување на прочистување стапка, единица вграден негативни јони генератор може да ја ослободи негативни јони да adsorb на прашина во воздухот.Заштита на Вашиот Семејство, Хуманизирано Поддршка на Корисниците на : Под ДЕТСКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на функцијата, уживајте во свежиот воздух и без какви било ризици за семејствата кои имаат деца и домашни миленици.Прочистувач на воздух е backshell дизајн магнетни структура, со безбедноста сензори, снабдувањето со електрична енергија ќе бидат отсечени кога е отворен, грижа што ќе се грижи за.Понуда 1 да 1 онлајн услуга!Ние сакаме Нашите Клиенти и не веруваат во нивната надмоќ.Ако Имате Било какви Прашања, само нас контакт и ние ќе закачите и да сте задоволни!.Answer : ___________________________ Note : . 1. Ве молиме да го ОТСТРАНИТЕ ПЛАСТИЧНИ РАКАВ од филтер ПРЕД да го користите овој прочистувач на воздух. 2.Препорачуваме да филтерот на овој anion прочистувач на воздух секој 2500 часови. (Во зависност од актуелната употреба на животната средина и начинот на употреба, филтерот замена циклус ќе бидат различни.Ве молиме заменете го филтерот елемент според Живот на Филтерот за да се огласи Потсетник ). 3. Клиентите можат да го користат B08 HSY3 YRJ да купите Замена на Филтер за .Она што е во Кутијата?. 1 x Zigma Прочистувач на Воздух. 1 x H13 HEPA 3-Фаза Оригинален Филтер. 1 x Прирачник за Корисникот.

Особините

Купувачите избираат и