.

.

Совршен Кума Првенство за Роденден, Кума Подароци, денот на Благодарноста или Божик, Expletive Подарок за Кума

Совршен Кума Првенство за Роденден, Кума Подароци, денот на Благодарноста или Божик, Expletive Подарок за Кума

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Највисок Квалитет - не мора да се грижите за нашите филџани добивање скршен во машина за миење на садови или микробранова, тие се направени од најдобрите керамика.Одличен Подарок - ова кафе кригла е голем дар за време на родендени, свадба, годишнини, дипломирањето, славејќи пријателства, Ден на Мајката, Таткото на Денот и слично.Печатени со Супериорен Керамички Мастила - Навистина Постојан Печат Што Никогаш Нема да Исчезнат Или да го Изгуби Својот Сјај.Чаши се ПЕЧАТЕНИ НА ДВЕТЕ СТРАНИ.Испратени од САД во сопствени направени пакет за да се обезбеди тоа ќе пристигне совршен.ЗАГАРАНТИРАНА.

Особините

Купувачите избираат и