.

.

Ориз Шпорет, Комерцијални Голем капацитет Ориз Шпорет, (10-23L), за Менза/хотел/училиште, за 10-30 Луѓе (Големина : 18L-2500W)

Ориз Шпорет, Комерцијални Голем капацитет Ориз Шпорет, (10-23L), за Менза/хотел/училиште, за 10-30 Луѓе (Големина : 18L-2500W)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Користење на црното злато не-стап внатрешен резервоар, загрева шасија, дебел материјал, корозија-отпорни, носат-отпорни, потрајни, па дури и отпорни на топлина, не е лесно да се деформира, и ориз е повеќе вкусни. ★Не е издувен вентил на капак од тенџере, внатрешниот слој не е леплива, на ориз не се држи до дното, готвење не ќе overflow тенџере, и преносни се справи со што е удобен и лесен за употреба. ★A simple one-touch готвење копчето за да започнете готвење циклус.По завршувањето на истиот, се задржи топло функцијата може да се активира, и готвење може да се заврши за кратко време. ★Plug-во вид анти-scalding рачка, капакот е монтажни и лесно да се чисти.Таа е идеална ориз шпорет за кафетерии и хотели. ★Мулти-функција : ориз, суши ориз, каша, торта, јајце, чорба, итн., можат да одговорат на потребите на целото семејство и ресторан.

Особините

Купувачите избираат и