.

.

GoPro Камера CHDOH-002 HD HERO2 Отворено Издание

GoPro Камера CHDOH-002 HD HERO2 Отворено Издание

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 X Поостри Професионални Стаклена Леќа од Go Pro HD Херој на Камерата. 10 Фотографии Во Секунда Пукна.Видео : HD Резолуција : 1080 P И 30 FPS, 960 P 30 и 48 FPS, 720 P 30 и 60 FPS.Фото Резолуција : 11 MP, 8 MP, 5 MP.Wi-Fi Bac Pac + Wi-Fi Далечински Компатибилен : Долга низа далечинскиот управувач од повеќе камери, Wi-Fi Видео Преглед + Репродукција на паметен Телефон/и Средни 127o FOVVIDEO.Go Pro HD HERO2 Отворено Издание Go Pro камери се користи со повеќе професионални спортисти, спортски филмаџии и основни ентузијасти од било кој друг камера во светот.На HD HERO2 Отворено Издание е најнапредна Go Pro камера уште.Погоден за носене и опрема mountable, водоотпорен до 197&премиер (60m), способни за снимање на професионални целосна 170º широк агол 1080p видео и 11 мегапикселна фотографии по стапка од 10 фотографии во секунда, во HD HERO2 е светот&rsquos најпознатите разноврсна камера.Без разлика дали вашата цел е да се фати голем ден со пријатели или ќе&rsquore gunning на насловната на списанието, HD HERO2 Отворено Издание може да ви помогне да помине тоа и изгледа како ХЕРОЈ.Вклучени се и додатоци за монтирање ќе&rsquore, најверојатно да ги користите за време на отворено спортови, како велосипедизам, скијање, уметничко лизгање, kayaking и така натаму.Други додатоци се достапни преку линкови од десната страна на оваа страница.На HD HERO2 Отворено Издание е компатибилен со сите Go Pro проширување додатоци и Bac Pacs&трговија, вклучувајќи Wi-Fi Bac Pac и Wi-Fi Далечински (наскоро).Она што&rsquos Вклучени 1 11 MP HD HERO2 Камера 1 Водоотпорен Домување (197&премиер / 60m) 1 HD Скелет задна врата 1 Батерија Li-ion Батеријата 1 USB Кабелот 1 Vented Шлем за околу Рака 1 Раководител на Рака 2 Криви Површината Лепило Месеци 2 Рамна Површина Лепило Месеци 1 Три-Начин Стожерот Рака Избрани Монтажа Хардвер.

Особините

Купувачите избираат и