.

.

NXHDKEW SBR16 200mm 16mm Железнички L200mm Линеарна Водич за CNC Рутер Дел Линеарна Железнички Линеарни Водичи

NXHDKEW SBR16 200mm 16mm Железнички L200mm Линеарна Водич за CNC Рутер Дел Линеарна Железнички Линеарни Водичи

DEN 1612.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Круг линеарна водич.Точка Бр.SBR16/SBRC16. Должина : 200mm.Пакување Детали : 1 компјутер од 200 MM долго SBR16 водич.Пакување Детали : 1 компјутер од 200 MM долго SBR16 guide NTOE : Ние, исто така, се намали според клиентот должина барање.Па само да не контактирате за вашиот должина.

Особините

Купувачите избираат и