.

.

100 Парче Goose Пердуви, Природни Пердуви за Занаети, DIY, Свадба, Булчински Туш, и Партија Декорации

100 Парче Goose Пердуви, Природни Пердуви за Занаети, DIY, Свадба, Булчински Туш, и Партија Декорации

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Goose Пердув Пакет : Вклучува 100 парчиња на природни goose пердуви кои може да се користи за занает проекти и лица украси, додавање на некои талент за партии и занает проекти.Природни Пердуви : Овие пердуви се чисто природни, а не вештачки облик па секој пердув е уникатен и ретки; додадете контакт на природата на вашиот занаети и партиите со овие убави пердуви.Совршен Партија Украси : се здружи со пријатели и членови на семејството да ги красат вашата партија локација пред да започне; совршен за свадба партии, булчински тушеви, бебето тушеви, роденден партии, или тематските-страни.DIY Занает Проекти : Почеток започнете вашиот занает проекти со вашите пријатели и семејство со овие убави пердуви; совршен за цветни аранжмани, табела centerpieces, накит одлуки, капа скратува, или костим додатоци.Димензии : 6 инчи долго.Додадете забава елемент на секој проект со природни goose пердуви.Овие се само она што ви треба за да додадете флорални дизајн или вашиот одмор оркестарот.На пердуви за занаетите ќе им даде на вашиот тематските партија екранот уникатен изглед или да додадете некои талент за вашата свадба декорација.Добиете оваа вредност пакет денес и започнете проект со вашите пријатели и семејство.

Особините

Купувачите избираат и