.

.

QALO Мажите е Тенка Линија Класичен Силиконски Прстен

QALO Мажите е Тенка Линија Класичен Силиконски Прстен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% медицински одделение силиконски.Затегнувачка Цврстина : 17lbs на сила да се скрши.Димензии : . 55cm широк, . 15cm дебели.Издолжување : ~489%.Не-Проводници, и Не-Porous.Во Qalo, првиот responders се блиску до нашите срца.Ние сме горди поддржувач на државните службеници за спроведување на законот Меморијалниот фонд, невладина и непрофитна организација која е посветена на почитување и сеќавање на услуга и жртва на службеници за спроведување на законот во сад.Овој стил е инспириран од оваа мисија, и изборот да го носат овој прстен ја симболизира вашата заложба за љубов други и да се приклучите во предизвика.Qalo тенка Сина Линија прстени се на безбедно, функционални алтернатива на традиционалните метал свадба прстен.

Особините

Купувачите избираат и