.

.

wpOP59NE Спортски Bluetooth отчукувањата на Срцето Следи Градите Појас Рака Компатибилен со Garmin Компатибилен со Поларните Wahoo отчукувањата на Срцето Следи Градите Рака Сп?

wpOP59NE Спортски Bluetooth отчукувањата на Срцето Следи Градите Појас Рака Компатибилен со Garmin Компатибилен со Поларните

DEN 163.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најпопуларните отчукувањата на срцето појас во светот е лесен за употреба, многу издржливи.Големина : 15cm x 15cm 5cm x/5.91" x 5.91" x 1.97" (Прибл.).Удобно градите рака за мерење на отчукувањата на срцето, Компатибилен со Поларните, Компатибилен со Wahoo и Компатибилен со Garmin производи.Интелигентни фузија на мека ткаенина и адаптивни електроди го прави многу чувствителни и станува неопходен дел на отчукувањата на срцето монитор.Со подобрување на електроди, лесна-за-користење тока и силиконски точки, на рака е удобно и мешање-бесплатно, и останува да се стави кога сте во движење.Спецификации : Удобно градите рака Компатибилен со отчукувањата на срцето на мерење, suitabe Компатибилен со Поларните, Компатибилен со Wahoo и Компатибилен со Garmin производи.Интелигентни фузија на мека ткаенина и адаптивни електроди го прави многу чувствителни и станува неопходен дел на отчукувањата на срцето монитор.Најпопуларните отчукувањата на срцето појас во светот е лесен за употреба, многу издржливи.Точка Име : Heart Rate Монитор Градите Рака Материјали : Најлон, Spandex Карактеристики : Точни, Прилагодлив, Трајни Големина : 15cm x 15cm 5cm x/5.91" x 5.91" x 1.97" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x отчукувањата на Срцето Следи Градите Рака.

Особините

Купувачите избираат и