.

.

Топката Клипот, М3 Топката Завртка Клипот Поставен 10pcs Силна Преносни со Топката Клипот за Aldult за Механички Уреди за Прстиња(M3*12(10PCS))

Топката Клипот, М3 Топката Завртка Клипот Поставен 10pcs Силна Преносни со Топката Клипот за Aldult за Механички Уреди

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Широка Примена】пролетта клипот е широко применлив за механички уреди, стеги, калапи, автоматски машини, итн. 【Силен и Здрав】Овие топката клипот е изработена од јаглероден челик материјал, кои се цврсти, силни и издржливи. 【Meed Вашите Потреби】Постојат вкупно 10 парчиња на топката plungers во еден сет кој можете да го користите за многу проекти. 【Услуга Гаранција】имаме професионална услуга за клиентите тим.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во прв пат. 【Лесно да се Инсталира】Оваа пролет клипот топка е лесно да се инсталира и лесен за употреба.Тие се големи делови за обезбедување на притисок и прецизното позиционирање.Изработена од јаглероден челик материјал, овие топката plungers се цврсти и издржливи.Широко применлив за механички уреди, стеги, калапи, автоматски машини, итн.Тие се големи делови за обезбедување на притисок и прецизното позиционирање.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Постојат вкупно 10 парчиња на топката plungers во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.

Особините

Material:
Carbon steel
Type:
M3*6, M3*8, M3*10, M3*12 (Optional)
Quantity:
10pcs
Weight:
4g / 0.1oz (approx.)
Package list:
10 * Ball Plungers :

Купувачите избираат и