.

.

Сирена Скала од Тебе Сина, Розова Зелена Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

Сирена Скала од Тебе Сина, Розова Зелена Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Димензии:големината на овој половината торба е околу 14.9x8.2in/38x21cm.Тежина 2.25 кг.Алатка торба организаторот може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн, како и други мали резерви.Оваа алатка торба е исто така погоден за дрво, изградбата, одржувањето, градина, кампување и туризам.Голем Капацитет : Овој појас торба прави рацете да ви бидат слободни да носат продукти, како што се мобилен телефон, слушалки, копче, пасош, пари, за билети, картичка и други мали предмети.Договор и деликатна, модерен атмосфера.Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, другите три се на предни џебови.Повеќе џебови чувајте ги вашите објекти одделени и организирани.Повеќе за Употреба : Овој половината пакет е совршен за унисекс,жени, мажи, момче и девојка.Половината кеси се најдобри за кампување, џогирање, трчање, одење, качување, пешачење, велосипедизам, тренингот, спорт, вежбање, патуваат, фитнес, одење, џогирање, фитнес, маратон, скијање, риболов, шопинг, пешачење патувања, одлична за одржување куче прошетка додатоци.Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Димензии:големината на овој половината торба е околу 14.9x8.2in/38x21cm.Тежина 2.25 кг.Алатка торба организаторот може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн, како и други мали резерви.Оваа алатка торба е исто така погоден за дрво, изградбата, одржувањето, градина, кампување и туризам.Голем Капацитет : Овој појас торба прави рацете да ви бидат слободни да носат продукти, како што се мобилен телефон, слушалки, копче, пасош, пари, за билети, картичка и други мали предмети.Договор и деликатна, модерен атмосфера.Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, другите три се на предни џебови.Повеќе џебови чувајте ги вашите објекти одделени и организирани.Повеќе за Употреба : Овој половината пакет е совршен за унисекс,жени, мажи, момче и девојка.Половината кеси се најдобри за кампување, џогирање, трчање, одење, качување, пешачење, велосипедизам, тренингот, спорт, вежбање, патуваат, фитнес, одење, џогирање, фитнес, маратон, скијање, риболов, шопинг, пешачење патувања, одлична за одржување куче прошетка додатоци.

Особините

Купувачите избираат и